1. ارتباط با موفق ترین شرکت ها، افراد و رسانه ها به عنوان کارشناس٬ مشاور یا مدرس
2. تاثیر گذاری در جامعه و احساس مفید بودن در کشور
3. درآمد بسیار بالا (البته شما در این مسیر احتیاج به آموزش، رشد و پیشرفت دائمی دارید.همواره باید توانمندی های خود را افزایش دهید. مطالعه کنید٬ کتاب بخوانید و… به یاد داشته باشید مدرس حرفه ای شدن آسان نیست ولی ۱۰۰٪ ارزشش را دارد).
4. در همه جای دنیا افراد مهم و تاثیر گذار جامعه٬ به اساتید و مدرسان احترام ویژه ایی قائل هستند. ما ایرانیان هم احترام ویژه ای برای اساتید خود قائل هستیم. پس شما هم بعنوان یک فرد اثرگذار در جامعه٬ جایگاه بالایی خواهید داشت.
5. رسیدن به رسالت خود در زندگی و کمک به جامعه از طریق بهبود کیفیت زندگی خود و دیگران
6. جایگاه اجتماعی بسیار بالا به همراه شهرت
7. داشتن حس بهتر و معنادار به زندگی و کار
8. رسیدن به جایگاه مورد انتظار و درشأن شما
9. رسیدن به آرزوها و رویاهایتان از طریق یک شغل آبرومند و شرافتمندانه
10. نوشتن کتاب الکترونیکی، چاپی و تاثیر گذاری روی زندگی دیگران از طریق آموزش های اصولی و کاربردی
11. حضور در جمع مطرح ترین اساتید ایران و ارتباط نزدیک با آنها
12. حضور در جمعی که شبیه به خودتان هستند و دنبال رسالت زندگیشان می گردند و بسیار پر انرژی و دوست داشتنی هستند.

درخواست مربی شدن

تنها کافی است ابتدا با ثبت نام در سایت و سپس تکمیل فرم مدرس به
درآمد و جایگاه اجتماعی اساتید بزرگ ایران برسید و مزایای مدرس شدن را کسب نمائید.

و در پایان هر وبینار یا دوره آموزشی گواهینامه آنلاین معتبر کسب نمائید.

نقش های مدرس

  • شما می توانید در یک حوزهمتخصص بشوید و با روش های فوق پیشرفته شروع به آموزش های کاربردی و اثر گذار کنید و اینگونه به دلیل آموزشهای کاربردی که می دهید سریعا معروف شده و درآمد عالی کسب خواهید کرد.
  • شما می توانید با یادگرفتن مهارت های فوق العاده ایی کهبر اساس مطالعات آینده پژوهی تقدیم شما خواهد شد در بهترین شرکت های ایران مثل:دیجی کالا، بامیلو، سامسونگ، کافه بازار، آپارات، ایرانسل، ایسام یا شیپور و… با تولید محتوای حرفه ای و اصیل به عنوان مدیر تولید محتوا استخدام شوید.
  • می توانید یک شغل جذاب و هیجان انگیز داشته باشید٬ در هر شرایطی با استفاده از یک لپ تاپ و اینترنت می توانید محصولات آموزشی تولید کنید و به راحتی برای فروش روی سایت آپلود کنید.
  • برای سایت های پر بازدید محتوای ارزشمندی تولید کنید. برای این شغل احتیاجی به سرمایه، دفتر کار و پارتی ندارید.تمام وقت تان دست خودتان است و هر زمانی که دوست دارید کار می کنید.

شروع به تدریس

اگر شما دنبال اثر گذاری بیشتر در جامعه و خانواده تان هستید و یا می خواهید به عنوان یک سخنران و مدرس درجه یک در هر حیطه ایی که دوست دارید (مدرس کسب و کار٬ فروش٬ فن بیان و  سخنوری٬ بهبود فردی٬ موفقیت، حتی مباحث تخصصی٬ فنی٬ علمی و یا تندخوانی فانتوم) فعالیت کنید پیشنهاد می کنم همین الان تصمیم بگیرید و در سامانه آموزش مرکز ثبت نام کنید. همان طور که خودتان می دانید الان در کشورمان با انبوهی از تحصیلکرده هایی روبه رو هستیم که می خواهند با یادگیری مهارت های جدید٬ جذب بازار کار شوند. و این یک موقعیت فوق العاده برای متخصصین و مدرسین حرفه ای است.

آیا دوست دارید درآمد و جایگاه اجتماعی اساتید بزرگ ایران را داشته باشید؟

شروع دوره

نقش یک مدرس ، در مشغول نگه داشتن شرکت کنندگان و گوش دادن فعالانه به موضوع تحت بررسی بسیار مهم است. آماده شدن برای اولین سخنرانی (ارایه مطلب ) یک فرایند دلهره آور می تواند باشد، اما راهنمایی های پیش رو برای ارایه تمام اطلاعات، ابزار و توصیه هایی که برای شروع  نیاز دارید،طراحی شده است .

icon1311

۱۶-به سبک یادگیری شرکت کنندگان تان احترام بگذارید

گروه شرکت کنندگان شما به طور متفاوتی می آموزند ، بنابراین به انتقادات و پیشنهادات آن ها گوش کنید و به سبک های یادگیری متنوع آن ها احترام بگذارید. بعضی از آن ها یک رویکرد تعاملی تر را ترجیح می دهند، در حالی که سایرین به وسایل کمک آموزشی بصری مانند فیلم ها یا تصاویر آموزشی، بهترین واکنش را نشان می دهند. نیازهای یادگیری شرکت کنندگان تان را در بطن چهارپوب آینده خود قرار دهید.
icon1311

۱۷- یک پایان بی عیب و نقص داشته باشید

رسیدن به یک پایان ساختارمند یک بخش کلیدی از یک سخنرانی موفق محسوب می شودمطالب را به پرسش های اصلی مطرح شده درآغاز سخنرانی ارجاع دهید، توجه ها را دوباره جلب کنید و آنچه که در سخنرانی بعدی خواهید پرداخت را تصدیق نمایید.
icon1311

۱۸- انتخاب یک سوال جذاب پایانی

به همان روشی که می بایست سخنرایتان را با برانگیختن کنجکاوی آغاز کنید.همانطور هم باید با طرح یک سوال جذاب پایانی که به یادگیری شرکت کنندگان کمک کند و یک چشم انداز جدید را معرفی نماید، خاتمه دهید.
icon1311

۱۹- برای بهبود مستمر تلاش کنید

مدرسان باید فراگیران مستمر باشند؛ برای بهبود سخنرانی خود تلاش کنید، مشاوره بخواهید و از فرصت های پیش آمده برای یادگیری چیزهای جدید در ارتباط با سخنرانی موفق اشتیاق داشته باشید.
icon1311

۲۰- در مورد سرگرم شدن شان اظهار نظر کنید

به عنوان یک مدرس تازه کار، از هر فرصتی برای تشویق شرکت کنندگان تان استفاده کنید. اگر شرکت کنندگان تان ظاهرا با مطالب شما سرگرم شده اند، در نتیجه قدردانی تان را نشان دهید.انتقادات و پیشنهادات مثبت یک جنبه کلیدی جهت برقراری یک ارتباط خوب با مخاطبان دانش آموزتان است.
icon1311

۱۱- اطلاعات کم یاب را لحاظ کنید

به عنوان کسی که در رشته تخصصی خود، حرفی برای گفتن دارید؛ هیچ راهی بهتر از این نیست که برای تحت تاثیر قرار دادن شرکت کنندگان حقایق جدید و یا اطلاعاتی که شرکت کنندگان تان به راحتی نمی توانید به آن دسترسی پیدا کنند را پیدا کنید. این باعث برانگیختن حس کنجکاوی و جلب علاقه آن ها خواهد شد.
download-(1)11

۱۲- در اواسط سخنرانی، درگیر بودن آن ها را با موضوع، امتحان کنید

سخنرانی تان را با یک وقفه استراحت در میانه تدریس به صورت تعاملی حفظ کنید، که به این صورت می توانید از آن ها سوالاتی بپرسید ، یا از شرکت کنندگان برای حل یک مشکل و یا برای ایجاد یک فرایند اتاق فکر درخواست نمایید.
icon1311

۱۳- سخنرانی خود را ضبط کنید

ممکن است در ابتدا به عنوان یک مدرس تازه کار،کمی ناخوشایندی به شما دست بدهد. اما با فیلم گرفتن از نحوه سخنرانی خود و تماشای دوباره آنها ،می توانید حجمی از اطلاعات را در مورد شیوه سخنرانی، ارایه و تن صدای خود بیاموزید و هم چنین درگیر شدن مخاطبان تان را نظارت کنید.
icon1311

۱۴- سعی کنید که اسامی را به خاطر بسپارید

ممکن است این کار چالش برانگیز باشد، اما به خاطر سپردن نام شرکت کنندگان تان ،به شما در برقراری رابطه در هنگام پرسیدن سوال و یا درگیر شدن در جلسات تعاملی کمک خواهد کرد .
icon1311

۱۵- بازخورد و ارزشیابی

فعالانه به دنبال فرصتی برای بازخورد گرفتن در پایان جلسه باشید – این یکی از بهترین روش ها برای یادگیری و بهبود سخنرانی برای آینده می باشد.
icon1311

۶- اجتناب از به کار بردن اصطلاحات تخصصی

هیچ چیز به احتمال زیاد برای مخاطبان شما به اندازه کاربرد اصطلاحات تخصصی و اختصارات نامحدود باعث عدم توجه آن ها نمی شود اگر در حال سخنرانی بر روی یک موضوع تخصصی هستید، گمان نکنید که شرکت کنندگان شما اصطلاحات تخصصی را از همان ابتدا می فهمند . این که سخنرانی خود را در دسترس و کاملا قابل فهم تبدیل کنید، بسیارمهم است.
icon1311

۷- بر روی سبک ارائه خودکار کنید

سخنرانی خوب یک فرآیند بهبودمستمر است، بنابراین همیشه برای داشتن بهترین عملکرد طبق سبک ارائه خود ،تلاش نمایید.شما می توانید بدون نقش بازی کردن، شاداب و سرزنده باشید بعداز همه این ها، شما قرارنیست که نمایش اجرا کنید- بلکه شما نیاز دارید که توجه شرکت کنندگان تان را جلب کنید. از بی قراری کردن اجتناب ننموده و زبان بدن تان را قوی و با اعتماد به نفس حفظ کنید.
icon1311

۸- داشتن شور و شوق، نتیجه بسیار موفقتری در پی خواهد داشت

از این که احساسات واقعی و شور و شوق خود را برای موضوع نشان دهید ، هراسی نداشته باشید.بیان مطالب سخنرانی به روشی شاداب و پرشور فورا توجه ها را جلب نموده و به تمرکز و و تایید نقطه نظرات شما کمک خواهد کرد .
icon1311

۹- به تن صدایتان توجه کنید

مطمئن باشید که در حال سخنرانی، آهنگ صدایتان را تغییر دهید. از شوخی و لحن محاوره برای کمک به جلب توجه آنان استفاده کنید . ضبط کردن صدایتان قبل از اولین سخنرانی می تواند به شما کمک کند یا این که می توانید از دوستان یا خانواده تان برای بازخورد کمک بگبرید.
icon1311

۱۰- سخنرانی را به خوبی پیش ببرید

سعی کنید در فواصل منظم برای اطمینان از این که شرکت کنندگان شما هنوز درگیر و متوجه هستند،مکث کنید. برای این که ببینید با کلاس پیش می روند از آنها سوال بپرسید.این به شما کمک خواهد کرد تا سخنرانی آینده را به طور موثر سازماندهی کنید.
icon1311

۱- انجام تعامل از آغاز

به عنوان یک مدرس تازه کار، پنج دقیقه اول سخنرانی تان یک فرصت طلایی برای نشاندن شرکت کنندگان و جلب توجه آن ها بوجود می آورد.مشخصا شروع را با معرفی خودتان آغاز کنید، اهداف سخنرانی خود را توضیح دهید و نتایج یادگیری را به طور خلاصه بیان کنید. اگر شما با شور و اشتیاق شروع کنید، پس شرکت کنندگان شما هم به احتمال زیاد از ابتدا جذب می شود.
download-(1)11

۲- حس کنجکاوی ایجاد کنید

معرفی شما نیاز به تعامل، تحریک، چالش و ایجاد انتظارات، بنابراین اضافه کردن در حقایق جالب و یا کمتر شناخته شده به جرقه کنجکاوی از همان ابتدا. اسکن اتاق پنج دقیقه اول پس از شما را نشانه خوبی از چگونه شرکت کنندگان خود را درگیر به نظر می رسد به من بدهید.
icon1311

۳- چارچوب تدریس خود را در نظر بگیرید

هنگامی که چارچوب سخنرانی خود را آماده می کنید ، توالی مطالبتان را در نظر بگرید و مطمئن شوید که به شیوه ای روشن و منطقی ارائه شده باشد. سرعت باید به خوبی کنترل شود به طوری که شما قادر به رفتن از یک مطلب به مطلب دیگر با درگیر کردن شرکت کنندگان در طول سخنرانی باشید.
icon1311

۴- همه چیز سازماندهی کردن است

یکی از عناصر بسیار مهم برای یک سخنرانی موفق آمیز فرایند برنامه ریزی است. شما باید قبل از شروع، به طور کامل در مورد محتوا، ساختار وارایه مطالب ، مطمئن باشید، به طوری که سازماندهی یک بخش کلیدی از سخنرانی موفق آمیز محسوب می شود.
icon1311

۵- استفاده از کمک های بصری برای حفظ علاقه

با افزایش عمر تکنولوژی ،محتویات سخنرانی تحول پیدا کرده است .با ابزارهای کمک بصری،محتویات سخنرانی می تواند با محرک های بصری مانند فیلم های آموزشی، که به ویژه در انتقال اطلاعات به شیوه ای قوی، کلیدی و یا پاور پوینت موثر هستند، تقسیم بندی گردد.
Please ورود؟ to send your request!