برگزار کننده :

 1. برای برگزاری وبینار باید نرخ آپلود اینترنت تان بالا باشد.

 2. در روز برگزاری وبینار، نیم ساعت پیش از آغاز وبینار باید وارد پنل کاربری‌شان در سامانه آموزش شوند و از بخش «وبینارهای خریداری شده من» بر روی گزینه «ورود به وبینار» کلیک کنند تا به صورت خودکار وارد محیط وبینار شوند.

 3. در صورتی که قصد تغییر تاریخ وبینار را داشته باشید باید حداکثر یک روز قبل از زمان برگزاری وبینار به سامانه آموزش تیکیت بزنید.

 4. بطور کلی بعد از ثبت وبینار برای اصلاح و درخواست های مدرسین لازم است فقط از طریق تیکت انجام شود تا بتوان به نحو مقتضی و سریع پی گیری کرد.

 5. قبل از تکمیل فرم ایجاد وبینار از طریق پنل کاربری خودتان در صورت انتخاب پکیج نقره و طلایی هزینه مورد نظر را در قسمت امور مالی پرداخت نمائید.


شرکت کننده :

راهنمای شرکت در وبینار

 1. ثبت نام در سایت سامانه آموزش https://amoozesh.salamatkarafarini.ir/

 2. ورود به صفحه اصلی سامانه آموزش و انتخاب وبینار مورد نظر

 3. اطلاع رسانی مدیریت سامانه آموزش ۲۴ ساعت قبل از شروع وبینار از طریق ایمیل و پیامک

 4. اطلاع رسانی مدیریت سامانه آموزش ۱ ساعت قبل از شروع وبینار از طریق ایمیل و پیامک

 5. در صورتی که با نرم افزار Sky room به صورت کاربردی آشنایی کامل ندارین می توانید به سایتهای ذیل مراجعه نمائید تا بتوانید بهترین استفاده لازم را از وبینار ببرید.

Sky room                Sky room برای گوشی همراه  Sky room     مدیران

 1. نیم ساعت قبل از شروع وبینار وارد بخش پنل کاربریتان شوید لینکی که برای شما در …. ارسال شده است را در مرورگرتان کپی کنید.

 2. بعد از وبینار در پنل کاربری خود ابتدا فرم نظرسنجی استاد رو تکمیل نمائید و سپس درخواست گواهی شرکت در دوره را ارسال فرمائید.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است